14 września, 2014

Audyty i świadectwa charakterystyki energetycznej – Dębica tel. 787583988

Last updated by: at .

Świadczymy swoje usługi przedstawione poniżej na terenie całego powiatu dębickiego (województwo podkarpackie) oraz w jego miastach i gminach: Brzostek, Czarna, Dębica, Jodłowa, Pilzno i Żyraków.

CEB.COM.PL świadczy również usługi doradztwa energetycznego w miejscowościach całej gminy Dębica i w jej sołectwach: Braciejowa, Brzeźnica, Brzeźnica-Wola, Głobikowa, Gumniska, Kędzierz, Kochanówka, Kozłów, Latoszyn, Nagawczyna, Paszczyna, Podgrodzie, Pustków-Wieś, Pustków-Krownice, Pustków-Osiedle, Pustynia, Stasiówka, Stobierna, Zawada.

Nasze usługi wykonywane na terenie całego powiatu dębickiego:

 • świadectwo charakterystyki energetycznej – na potrzeby sprzedaży/wynajmu nieruchomości/mieszkania
 • projektowana charakterystyka energetyczna (wraz z analizą ekologiczną i ekonomiczną) – na potrzeby projektu budowlanego
 • audyt energetyczny – wymagany do przyznania kredytu na potrzeby premii termomodernizacyjnej oraz na potrzeby programu termomodernizacyjnego JAWOR WFOŚiGW w Krakowie.
 • audyt remontowy – wymagany do przyznania kredytu na potrzeby remontu z premią remontową
 • badanie termograficzne (termowizyjne)
 • świadectwo efektywności energetycznej tzw. biały certyfikat
 • audyt efektywności energetycznej
 • kontrola systemów ogrzewania (kotłów) i/lub klimatyzacji chłodzenia
 • charakterystyka energetyczna wraz z analizą ekologiczną na potrzeby wymiany starych kotłów pieców węglowych

Audyt energetyczny – co nam daje?

Audyt energetyczny to dokument, dzięki któremu staramy się o premię termomodernizacyjna i musi być wykonany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 03.09. 2015 roku. Dokument ten tworzony jest jako podstawa do ubiegania się o premię termomodernizacyjną. Audyt energetyczny pozwala na weryfikację zamówionej mocy. W audycie znajdziemy obliczenia, które pozwolą na określenie aktualnego obciążenia cielnego, jakie występuje w danym budynku. Kiedy otrzymujemy pozytywny audyt, możemy być zadowoleni, ponieważ oznacza to, że bank będzie miał możliwość przyznania nam kredytu na wykonanie zamierzonej modernizacji energetycznej naszego budynku.
Kiedy dojdzie do weryfikacji audytu przez weryfikatora z banku BGK, klient otrzymuje promesę, która obejmuje wypłatę specjalnej premii termomodernizacyjnej albo remontowej. Klient w tym momencie może zawrzeć z bankiem umowę kredytową, ale jedynie z bankiem, który współpracuje z BGK. Kiedy cała inwestycja zostanie zakończona i oddana do użytku, bank wypłaca inwestorowi premię w wysokości 20% kredytu, który został przyznany. Premia ta jednak nie może przekraczać:

 • 16% kosztów, jakie poniesiono na termomodernizację
 • dwukrotnie przewidywanych rocznych oszczędności kosztów energii.

Jak widać powyżej, budynki które najbardziej nadają się do otrzymaniu kredytu, to te które po termomodernizacji uzyskają jak największe oszczędności energii, co oczywiście będzie zgodne z  audytem energetyczny i z rzeczywistością.

Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich rodzajów budynków oddawanych do użytkowania oraz lokali sprzedawanych i wynajmowanych. Usługi są zawsze wykonywane profesjonalnie, dokładnie, w terminie i po niskiej cenie.

Osoby prywatne i firmy z gminy Dębica oraz z rejonu podkarpackiego, które są zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 787583988

Audyty i świadectwa charakterystyki energetycznej – Dębica tel. 787583988
Pomogłem? Oceń mnie! Obecna ocena to 5 (100%) z 1 kliknięć
adres firmy charakterystyka energetyczna budynku CEB.COM.PL