15 września, 2014

Audyty i świadectwa charakterystyki energetycznej – Mielec tel. 787583988

Last updated by: at .

Nasze usługi oferujemy na terenie całego powiatu mieleckiego (województwo podkarpackie) oraz jego miast i gmin: Borowa, Czermin, Gawłuszowice, Mielec, Padew Narodowa, Przecław, Radomyśl Wielki, Tuszów Narodowy i Wadowice Górne.

CEB.COM.PL świadczy również usługi doradztwa energetycznego w całej w gminie Mielec i w jej sołectwach: Boża Wola, Chorzelów, Chrząstów, Goleszów, Książnice, Podleszany, Rydzów, Rzędzianowice, Szydłowiec, Trześń, Wola Chorzelowska, Wola Mielecka, Złotniki.

Usługi jakie wykonujemy na terenie całego powiatu mieleckiego to:

 • świadectwo charakterystyki energetycznej – na potrzeby sprzedaży/wynajmu nieruchomości/mieszkania
 • projektowana charakterystyka energetyczna (wraz z analizą ekologiczną i ekonomiczną) – na potrzeby projektu budowlanego
 • audyt energetyczny – wymagany do przyznania kredytu na potrzeby premii termomodernizacyjnej oraz na potrzeby programu termomodernizacyjnego JAWOR WFOŚiGW w Krakowie.
 • audyt remontowy – wymagany do przyznania kredytu na potrzeby remontu z premią remontową
 • badanie termograficzne (termowizyjne)
 • świadectwo efektywności energetycznej tzw. biały certyfikat
 • audyt efektywności energetycznej
 • kontrola systemów ogrzewania (kotłów) i/lub klimatyzacji chłodzenia
 • charakterystyka energetyczna wraz z analizą ekologiczną na potrzeby wymiany starych kotłów pieców węglowych

Świadectwo charakterystyki energetycznej jest bardzo ważne. Dzięki niemu kupując nowe mieszkanie lub np. budując dom możemy być pewni, że inwestujemy w nieruchomość o najwyższym standardzie. W nieruchomość gdzie korzystamy z najnowszych i najoszczędniejszych źródeł pozyskiwania energii elektrycznej.

Zrealizowanie audytu energetycznego oraz wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej należy wykonać jak najwcześniej. Całe badanie bowiem składa się z kilku etapów i wymaga zaangażowania ze strony zleceniobiorcy. Podczas audytu muszą być sprawdzone wcześniejsze instalacje oraz firmy uzyskiwania energii (jeśli audyt ma miejsce w starym budynku lub mieszkaniu po remoncie) – audytor również proponuje nowe, ekologiczne oraz energooszczędne rozwiązania.

W każdym nowym budynku lub w mieszkaniu/domu po remoncie powinien być wykonany specjalistyczny audyt energetyczny. Zakończony jest on wystawieniem świadectwa charakterystyki energetycznej.  Takie świadectwo energetyczne jest ważne tylko wtedy gdy zawiera kilka niezbędnych elementów. Najczęstsze błędy podczas wystawiania świadectwa charakterystyki energetycznej to:

 1. Brak pełnych danych o wykonawcach audytu energetycznego

Na każdym świadectwie charakterystyki energetycznym muszą pojawić się nazwiska audytorów osób, które dokonały audytu i potwierdzają wykonane oceny.

 1. Brak pełnych danych o instalacjach

Świadectwo musi posiadać ocenę dotychczasowych instalacji (jeśli dom, który podlega audytowi był postawiony już wcześniej) oraz energooszczędne formy zmian do wprowadzenia.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się robieniem audytów energetycznych oraz wystawianiem świadectw charakterystyki energetycznej. Jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi zmianami w prawie i wychodzimy im na przeciw. Korzystając z naszych ofert audytowych  klienci uzyskują poradę  i usługi na najwyższym poziomie. Oferta przygotowana jest dla wszystkich rodzajów budynków oddawanych do użytkowania oraz lokali sprzedawanych i wynajmowanych. Usługi są zawsze wykonywane profesjonalnie, dokładnie, w terminie i po niskiej cenie.

Osoby prywatne i firmy z gminy Mielec oraz z rejonu podkarpackiego, które są zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 787583988

Audyty i świadectwa charakterystyki energetycznej – Mielec tel. 787583988
Pomogłem? Oceń mnie! Obecna ocena to 5 (100%) z 1 kliknięć
adres firmy charakterystyka energetyczna budynku CEB.COM.PL