15 kwietnia, 2015

Audyty i świadectwa charakterystyki energetycznej – Śląsk tel. 787583988

Last updated by: at .

Wykonujemy nasze usługi na terenie całego województwa śląskiego i jego powiatach: cieszyńskim, bielskim, wodzisławskim, żywieckim, będzińskim, tarnogórskim, częstochowskim, zawierciańskim, gliwickim, raciborskim, pszczyńskim, mikołowskim, kłobuckim, lublinieckim, rybnickim, myszkowskim i bieruńsko-lędzińskim. Oraz w miastach: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Piekary Śląskie i Świętochłowice.

CEB.COM.PL świadczy również usługi doradztwa energetycznego w Katowicach i całym województwie śląskim.

Na terenie całego powiatu krakowskiego wykonujemy usługi:

 • świadectwo charakterystyki energetycznej – na potrzeby sprzedaży/wynajmu nieruchomości/mieszkania
 • projektowana charakterystyka energetyczna (wraz z analizą ekologiczną i ekonomiczną) – na potrzeby projektu budowlanego
 • audyt energetyczny – wymagany do przyznania kredytu na potrzeby premii termomodernizacyjnej oraz na potrzeby programów termomodernizacyjnych WFOŚiGW lub NFOŚIGW.
 • audyt remontowy – wymagany do przyznania kredytu na potrzeby remontu z premią remontową
 • badanie termograficzne (termowizyjne)
 • świadectwo efektywności energetycznej tzw. biały certyfikat
 • audyt efektywności energetycznej
 • kontrola systemów ogrzewania (kotłów) i/lub klimatyzacji chłodzenia
 • charakterystyka energetyczna wraz z analizą ekologiczną na potrzeby wymiany starych kotłów pieców węglowych

Audyt energetyczny przy dużych zmianach remontowych, czy sporządzone po wykonaniu prac termomodernizacyjnych na sprzedaż czy wynajem gotowego budynku świadectwo energetyczne lub charakterystyka energetyczna przy przy stawianiu nowego budynku są bardzo ważne. Certyfikat energetyczny to dokument określający jasno i przejrzyście zapotrzebowanie na energię do ogrzewania i wentylacji, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz zużycie energii elektrycznej w wybranym budynku. Podczas wykonywania kompleksowego audytu  energetycznego audytor szuka najlepszych, najodpowiedniejszych form oszczędnego pozyskiwania energii dla konkretnej nieruchomości.

Świadectwo charakterystyki energetycznej zawiera między innymi informacje dotyczące:

 • ogólnych form ogrzania budynku
 • sposobu wentylacji i klimatyzacji w budynku
 • sposobów pozyskiwania energii do przygotowania ciepłej wody użytkowej
 • mocy oświetlenia wbudowanego (w przypadku budynków użyteczności publicznej i hal produkcyjnych)

Świadectwo charakterystyki energetycznej jest ważne 10 lat chyba że remont lub zmiana w budynku w tym czasie spowoduje zmianę charakterystyki energetycznej tego budynku to świadectwo energetyczne należy wykonać na nowo. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy. Działamy  przede wszystkim na terenie czterech województw: małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Chcesz wiedzieć coś więcej na temat audytów i certyfikatów energetycznych? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e – mailowo. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i bliżej przedstawimy naszą ofertę usługową.

Nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich rodzajów budynków oddawanych do użytkowania oraz budynków i lokali sprzedawanych i wynajmowanych zlokalizowanych w całym województwie śląskim i jego powiatach. Usługi są zawsze wykonywane profesjonalnie, dokładnie, w terminie i po niskiej cenie.

Osoby prywatne i firmy z całego województwa śląskiego, które są zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 787583988

Audyty i świadectwa charakterystyki energetycznej – Śląsk tel. 787583988
Pomogłem? Oceń mnie! Obecna ocena to 5 (100%) z 1 kliknięć
adres firmy charakterystyka energetyczna budynku CEB.COM.PL