15 września, 2012

Audyty i świadectwa charakterystyki energetycznej – Wieliczka tel. 787583988

Last updated by: at .

Wykonujemy wszystkie nasze usługi na terenie powiatu wielickiego (województwo małopolskie) w miejscowościach: Wieliczka, Niepołomice, Biskupice, Gdów, Kłaj i Węgrzce Wielkie.

Na terenie całego powiatu wielickiego wykonujemy usługi:

 • świadectwo charakterystyki energetycznej – na potrzeby sprzedaży/wynajmu nieruchomości/mieszkania
 • projektowana charakterystyka energetyczna (wraz z analizą ekologiczną i ekonomiczną) – na potrzeby projektu budowlanego
 • audyt energetyczny – wymagany do przyznania kredytu na potrzeby premii termomodernizacyjnej oraz na potrzeby programu termomodernizacyjnego JAWOR WFOŚiGW Kraków w całej Małopolsce.
 • audyt remontowy – wymagany do przyznania kredytu na potrzeby remontu z premią remontową
 • badanie termograficzne (termowizyjne)
 • świadectwo efektywności energetycznej tzw. biały certyfikat
 • audyt efektywności energetycznej
 • kontrola systemów ogrzewania (kotłów) i/lub klimatyzacji chłodzenia
 • charakterystyka energetyczna wraz z analizą ekologiczną na potrzeby wymiany starych kotłów pieców węglowych

CEB.COM.PL świadczy również usługi energetyczne w miejscowościach całej gminy i miasta Wieliczka i w jej sołectwach: Brzegi, Byszyce, Chorągwica, Czarnochowice, Dobranowice, Golkowice, Gorzków, Grabie, Grabówki, Grajów, Jankówka, Janowice, Kokotów, Koźmice Małe, Koźmice Wielkie, Lednica Górna, Mała Wieś, Mietniów, Pawlikowice, Podstolice, Raciborsko, Rożnowa, Siercza, Strumiany, Sułków, Sygneczów, Śledziejowice, Węgrzce Wielkie, Zabawa.

Jedną z usług którą  wykonujemy jest audyt energetyczny, który jest koniecznym działaniem mającym na celu uzyskanie niezbędnej wiedzy związanej z profilem i ilością zużycia energii w dużych budynkach lub zespołach budynków. Audytor energetyczny jest odpowiedzialny za przeprowadzanie wszystkich prac. Działa on na zlecenie dużych, średnich i małych firm oraz osób indywidualnych, które chcą zadbać o energooszczędność w swoich nowych domach.

Podstawowe etapy audytu energetycznego.

Audyt energetyczny ma sens tylko wtedy gdy jest przeprowadzony zgodnie ze wszelkimi zasadami oraz normami. Musi składać się z czterech podstawowych etapów:

 • oceny właściwości cieplnych w danym budynku oraz rzetelnej inwentaryzacji budynku i zużytych zasobów energii przez ten budynek.
 • odnalezienia dróg i sposobów na zmniejszenie zużycia energii.
 • kosztorysu każdego ze sposobów.
 • wybrania najlepszego sposobu zmniejszenia z zużycia energii – dopasowanego do charakteru budynku.

Audytor podczas swoich prac znajduje przyczynę zbyt dużego zużycia energii. Po sprawdzeniu wszystkich instalacji oraz danych dotyczących budynku proponuje nowe, oszczędne sposoby ogrzewania i wentylacji, przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz oszczędności energii elektrycznej przez modernizację oświetlenia wbudowanego, ale to już w zasadzie audyt efektywności energetycznej a nie tylko sam audyt energetyczny.

Nasza oferta przygotowana jest dla wszystkich rodzajów budynków oddawanych do użytkowania oraz lokali sprzedawanych i wynajmowanych. Usługi są zawsze wykonywane profesjonalnie, dokładnie, w terminie i po niskiej cenie.

Osoby prywatne i firmy z gminy Wieliczka oraz z rejonu Małopolski, które są zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 787583988

Audyty i świadectwa charakterystyki energetycznej – Wieliczka tel. 787583988
Pomogłem? Oceń mnie! Obecna ocena to 5 (100%) z 1 kliknięć
adres firmy charakterystyka energetyczna budynku CEB.COM.PL