17 stycznia, 2010

Świadectwa charakterystyki energetycznej Stalowa Wola

Last updated by: at .

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Stalowa Wola

Świadectwa Charakterystyki Energetycznej Stalowa Wola

CEB.COM.PL  wykonuje Świadectwa charakterystyki energetycznej Stalowa Wola oraz audyty energetyczny, certyfikaty energetyczne, świadectwo energetyczne, projektowaną charakterystykę energetyczną wszystkich rodzajów budynków zlokalizowanych w Stalowej Woli. Nasza oferta obejmuje świadectwo charakterystyki energetycznej dla budynków oddawanych do użytkowania oraz lokali sprzedawanych i wynajmowanych. Usługi są zawsze wykonywane profesjonalnie, dokładnie, w terminie i po niskiej cenie. Wykonujemy również projektowaną charakterystykę energetyczną nowo powstających budynków dla potrzeb projektantów i architektów. Przeprowadzamy audyt efektywności energetycznej w celu zminimalizowania zużycia energii w badanym obiekcie. Dodatkowo świadczymy również usługi kontroli systemów ogrzewania i chłodzenia budynków w Stalowej Woli.

Wykonujemy Świadectwa charakterystyki energetycznej Stalowa Wola

Osoby prywatne i firmy z rejonu Stalowej Woli, które są zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 787583988

Stosunek polskiego rządu do błędów w rozporządzeniu dot. sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej

Polski rząd w odpowiedzi na list wystosowany przez ekspertów zajmujących się wystawianiem świadectw charakterystyki energetycznej. Uznaje, że po trzech miesiącach od wejścia w życie ustawy nie da się jednoznacznie określić, czy wprowadzony system faktycznie jest wadliwy czy też nie. Rząd uznaje również, że przepisy, które weszły w życie mają funkcjonować przez wiele lat, przez co z pewnością nie raz ulegną zmianie lub zostaną poddane korektom. Rząd uznał, że uwagi, jakie przesłali w liście eksperci posłużą jako wskazówki podczas dokonywania nowelizacji aktów prawnych, które dotyczą sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej. Nie będą mogły one być wprowadzone od razu, bowiem musi upłynąć pewien okres czasu, w którym funkcjonować będą obecne przepisy. Również muszą się na ten temat wypowiedzieć również inni. Wielu twierdzi, że rząd swoją postawą pokazał, że zupełnie nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo szkodzi swojemu krajowi. Przepisy, które powinny w znacznym stopniu ułatwić proces inwestycyjny, z racji tego, że jest w nich dużo niedomówień, a nawet sprzeczności, jedynie go komplikują. Poza tym trzeba podkreślić, że jeżeli w myśl przepisów, źle zostanie stworzone świadectwo energetyczne, może dojść nawet do zakazu eksploatacji budynku, na czym straci jego właściciel.

W skład powiatu Stalowowolskiego wchodzą:
Gmina miejska: Stalowa Wola
Gminy wiejskie

  • Bojanów i jego sołectwa: Bojanów, Burdze, Cisów Las, Gwoździec, Korabina, Kozły Załęże, Laski, Maziarnia, Przyszów, Ruda, Stany.
  • Pysznica i jej sołectwa: Bąków, Brandwica, Chłopska Wola, Jastkowice,Krzaki-Słomiana, Olszowiec, Pysznica, Studzieniec, Sudoły.
  • Radomyśl nad Sanem i jego sołectwa: Antoniów, Chwałowice, Czekaj Pniowski, Dąbrowa Rzeczycka, Dąbrówka Pniowska. Kępa Rzeczycka, Łążek Chwałowicki, Musików, Nowiny, Orzechów, Ostrówek. Pniów, Radomyśl nad Sanem, Rzeczyca Długa, Rzeczyca Okrągła, Witkowice, Wola Rzeczycka, Zalesie, Żabno.
  • Zaklików i jego sołectwa: Zaklików, Antoniówka, Baraki Nowe, Baraki Stare, Dąbrowa, Gielnia, Goliszowiec, Kruszyna, Irena. Józefów, Karkówka, Lipa, Łążek, Łysaków, Łysaków-Kolonia, Zdziechowice Pierwsze, Zdziechowice Drugie, Radna Góra.
  • Zaleszany i jej sołectwa: Agatówka, Dzierdziówka, Kępie Zaleszańskie. Kotowa Wola, Majdan Zbydniowski. Motycze Szlacheckie, Obojna, Pilchów, Skowierzyn, Turbia, Wólka Turebska, Zaleszany, Zbydniów.

Współpracujemy z wykwalifikowanym kierownikiem budowy ze Stalowej Woli

Świadectwa charakterystyki energetycznej Stalowa Wola
Pomogłem? Oceń mnie! Obecna ocena to 3 (60%) z 4 kliknięć
adres firmy charakterystyka energetyczna budynku CEB.COM.PL