15 kwietnia, 2015

Świadectwa charakterystyki energetycznej Tarnobrzeg

Last updated by: at .

Świadectwa charakterystyki energetycznej Tarnobrzeg tel. 787583988

Wykonujemy Świadectwa charakterystyki energetycznej Tarnobrzeg, świadectwa energetyczne, projektowaną charakterystykę energetyczną, badania termograficzne (termowizyjne) oraz audyt energetyczny w miejscowościach powiatu tarnobrzeskiego: Baranów Sandomierski, Nowa Dęba, Gorzyce, Grębów

CEB.COM.PL świadczy również usługi doradztwa energetycznego w Sandomierzu i całym województwie świętokrzyskim.

Oferujemy w Tarnobrzegu i całym powiecie tarnobrzeskim:

 • świadectwa charakterystyki energetycznej
 • świadectwo energetyczne
 • certyfikaty energetyczny
 • audyt efektywności energetycznej
 • audyt energetyczny
 • audyt remontowy
 • projektowaną charakterystykę energetyczną
 •  badania termograficzne (termowizyjne)
 • kontrolę systemów ogrzewania budynków
 • oraz kontrolę systemów chłodzenia budynków

Certyfikat energetyczny – co to za dokument?

Certyfikat energetyczny czyli świadectwo charakterystyki energetycznej, to dokument, który musi mieć właściciel podczas:

 1. oddania budynku do użytku od 09.03.2016 został zniesiony obowiązek dla prywatnych inwestorów przy oddawaniu budynku do odbioru w nadzorze budowlanym
 2. sprzedaży budynku
 3. wynajmie budynku

Każdy, kto chce kupić określony obiekt ma prawo zażądać takiego dokumentu od właściciela. Tylko z nim można przed klientem budować otoczkę rzetelności. Dzięki takiemu dokumentowi potencjalny klient może obiektywnie ocenić stan budynku, co pozwoli mu podjąć decyzję o jego kupnie albo nie. Świadectwo energetyczne pozwala klientowi ocenić, czy kupno danego budynku będzie mu się opłacać. Od razu będzie widać, co należało będzie zmienić, zmodernizować.
Certyfikaty energetyczne tworzone są z racji chęci zmniejszenia zużycia energii w Polsce. Dzięki takim dokumentom właściciele budynków zmuszenie będą zakładać instalacje energochłonne, dzięki którym nie tylko będziemy płacić mniejsze rachunki, ale również zużycie energii w naszym kraju zmaleje.
Mówi się, że certyfikat energetyczny to taka instrukcja, która pozwala zwykłemu szaremu człowiekowi zmniejszyć koszty nieruchomości, którą zarządza albo w której mieszka.
Jeszcze kilkanaście la temu certyfikat energetyczny nie był potrzebny podczas oddawania budynku do użytku, dziś się to zmieniło. Jeżeli nie będzie posiadać tego dokumentu, nie otrzymamy kredytu na kupno domu, jak również świeżo wybudowana budowla nie będzie mogła być oddana do użytku.

Nasze usługi wykonujemy w Tarnobrzegu i w powiecie tarnobrzeskim. Nasza oferta przygotowana jest dla wszystkich rodzajów budynków oddawanych do użytkowania oraz lokali sprzedawanych i wynajmowanych. Usługi są zawsze wykonywane profesjonalnie, dokładnie, w terminie i po niskiej cenie.

Osoby prywatne i firmy z miasta Tarnobrzeg oraz z rejonu województwa świętokrzyskiego, które są zainteresowane ofertą prosimy o kontakt telefoniczny: 787583988

Świadectwa charakterystyki energetycznej Tarnobrzeg
Pomogłem? Oceń mnie! Obecna ocena to 5 (100%) z 1 kliknięć
adres firmy charakterystyka energetyczna budynku CEB.COM.PL