22 maja, 2015

Audyty i świadectwo energetyczne Kielce tel. 787583988

Last updated by: at .

Świadectwo energetyczne Kielce tel. 787583988

Swoje usługi wykonujemy w Kielcach i całym powiecie kieleckim (województwo świętokrzyskie) i w jego miastach i gminach: Bieliny, Bodzentyn, Chęciny, Chmielnik, Daleszyce, Górno, Łagów, Łopuszno, Masłów, Miedziana Góra, Mniów, Morawica, Nowa Słupia, Piekoszów, Pierzchnica, Raków, Sitkówka-Nowiny, Strawczyn i Zagnańsk.

CEB.COM.PL świadczy również usługi doradztwa energetycznego w Kiecach i całym województwie świętokrzyskim.

Oferujemy na terenie powiatu kieleckiego i województwa świętokrzyskiego:

 • świadectwo energetyczne Kielce – na potrzeby sprzedaży/wynajmu nieruchomości/mieszkania
 • projektowana charakterystyka energetyczna (wraz z analizą ekologiczną i ekonomiczną) – na potrzeby projektu budowlanego
 • audyt energetyczny Kielce – wymagany do przyznania kredytu na potrzeby premii termomodernizacyjnej oraz na potrzeby programów środowiskowych i termomodernizacyjnych WFOŚIGW w Kielcach.
 • audyt remontowy – wymagany do przyznania kredytu na potrzeby remontu z premią remontową
 • badanie termograficzne (termowizyjne)
 • świadectwo efektywności energetycznej tzw. biały certyfikat
 • audyt efektywności energetycznej
 • kontrola systemów ogrzewania (kotłów) i/lub klimatyzacji chłodzenia
 • charakterystyka energetyczna wraz z analizą ekologiczną na potrzeby wymiany starych kotłów pieców węglowych

Co mówi ustawa z dnia 27 lutego 2015 r o sporządzaniu świadectw charakterystyki energetycznej budynków?

Ustawa z dnia 27 lutego 2015 r, jaka obecnie obowiązuje w naszym kraju, dotycząca świadectw charakterystyki energetycznej budynków mówi m. in. o tym, jak sporządzić świadectwa charakterystyki energetycznej. Przedstawia również zasady, jakich należy przestrzegać podczas kontroli systemów ogrzewania i klimatyzacji w budynkach. Ustawa ta określa również wymagania, jakie musi spełnić osoba, która dane świadectwo może sporządzać.

Ustawa, która traktuje o charakterystyce energetycznej jest zbiorem informacji oraz wskaźników energetycznych budowli albo ich części, które informują o ich zapotrzebowaniu na energię użytkową EU, pierwotną EP oraz końcową EK, która jest potrzebna do ich użytkowania.

Kiedy chcemy sporządzić świadectwo charakterystyki energetycznej, musimy przestrzegać pewnych przepisów. Zgodnie z nimi, osoby, które zajmują się danym budynkiem (właściciel, zarządca, człowiek, który posiada spółdzielcze własnościowe albo lokatorskie prawo do zajmowanego lokalu, najemca), będzie zmuszony zlecić sporządzenie świadectwa charakterystyki energetycznej, jeżeli budynek:

 • będzie sprzedawany (świadectwo energetyczne Kielce będzie wówczas dołączone do umowy sprzedaży);
 • oddawany na podstawie umowy sprzedaży, dzięki której oddamy nasze własnościowe prawa do lokalu spółdzielczego;
 • jest wynajmowany.

Nasza oferta skierowana jest dla budynków nowo projektowanych i przebudowywanych do użytkowania oraz budynków i lokali sprzedawanych i wynajmowanych. Usługi są zawsze wykonywane profesjonalnie, dokładnie, w terminie i po niskiej cenie.

Osoby prywatne i firmy z powiatu kieleckiego i miasta Kielce oraz z całego rejonu świętokrzyskiego, które które potrzebują świadectwo energetyczne Kielce prosimy o kontakt telefoniczny: 787583988

świadectwo energetyczne Kielce

Audyt energetyczny i świadectwa energetyczne Kielce

Ogólna ocena:
Oceń stronę
[Ilość głosów: 9 Średnia ocena: 4.6]
Call Now Button
Skip to content