13, kwi 2026
Doradcy Energetyczni w systemie ochrony powietrza – praktyki samorządów

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczyna cykl webinariów przygotowane w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego.

Najbliższe werbinarium rozpocznie się 14 kwietnia 2026 r. o godzinie 10:00 i będzie zorganizowane przez Doradców Energetycznych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Tematem będzie: „Doradcy Energetyczni w systemie ochrony powietrza – narzędzia, finansowanie i praktyki samorządów województwa lubelskiego”. Prezentacja będzie dotyczyła Programu Ochrony Powietrza oraz rolę Doradców Energetycznych w realizowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie programach poprawiających stan powietrza w ramach programu Czyste Powietrze.

Podczas webinariów można zadawać pytania na które po zakończeniu prezentacji będą udzielane odpowiedzi.

Kolejne webinarium doradców energetycznych zaplanowane jest na 12 maja 2026 o godzinie 10:00

Ogólna ocena:
Oceń stronę
[Ilość głosów: 0 Średnia ocena: 0]
Call Now Button