13, kwi 2026
Doradcy Energetyczni w systemie ochrony powietrza – praktyki samorządów
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej rozpoczyna cykl webinariów przygotowane w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego.
Najbliższe werbinarium rozpocznie się 14 kwietnia 2026 r. o godzinie 10:00 i będzie zorganizowane przez Doradców Energetycznych z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. Tematem będzie: „Doradcy Energetyczni w systemie ochrony powietrza – narzędzia, finansowanie i praktyki samorządów województwa lubelskiego”. Prezentacja będzie dotyczyła Programu Ochrony Powietrza oraz rolę Doradców Energetycznych w realizowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie programach poprawiających stan powietrza w ramach programu Czyste Powietrze.
Podczas webinariów można zadawać pytania na które po zakończeniu prezentacji będą udzielane odpowiedzi.
Kolejne webinarium doradców energetycznych zaplanowane jest na 12 maja 2026 o godzinie 10:00
- 0
- By CEB.COM.PL