Kampania informacyjna Ministerstwa Energii “My doradzamy – TY oszczędzasz!”

Last updated by: at .

“My doradzamy – TY oszczędzasz!” to tytuł kampanii informacyjnej mającej trwać 6 tygodni od 4 września do 15 października br. zorganizowanej przez Ministerstwo Energii. Bezpłatne porady poświęcone doradztwu energetycznemu będą odbywały się w 16 punktach doradczych Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Celem kampanii informacyjnej i doradczej jest uświadomienie sektorowi publicznemu, mieszkaniowemu oraz przedsiębiorcom zagadnień z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii OZE dostępnych na naszym rynku.
Kto może skorzystać z projektu?
Z darmowej pomocy konsultantów energetycznych WFOŚiGW mogą skorzystać osoby fizyczne, przedsiębiorcy, podmioty z sektora publicznego w tym także gminy, oraz podmioty z sektora mieszkaniowego, w tym spółdzielnie mieszkaniowe.
Z czego finansowany jest nasz projekt?

Projekt Doradztwa Energetycznego pn. Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE współfinansowany jest ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Więcej na stronie Ministerstwa Energetyki odnośnie projektu “My doradzamy – TY oszczędzasz!”

Ogólna ocena:
Oceń stronę
[Ilość głosów: 0 Średnia ocena: 0]
Call Now Button
Skip to content