NFOŚiGW przeznacza 90 mln zł na poprawę efektywności energetycznej w budownictwie sektora publicznego

Last updated by: at .

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach działania 1.3 „Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach”, poddziałanie 1.3.1 „Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej” ogłosił nabór wniosków na unijne dofinansowanie na inwestycje w efektywność energetyczną w budownictwie w sektorze publicznym.

  1. Cel: Głęboka kompleksowa modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej.
  2. Dla kogo? Konkurs jest adresowany do państwowych jednostek budżetowych, szkół wyższych oraz administracji rządowej i podległych jej jednostek organizacyjnych.
  3. Kiedy? Nabór wniosków odbywa się w terminie 29.12.2017 r. – 27.02.2018 r. Planowane rozstrzygnięcie konkursu – październik 2018 r.
  4. Ile? Maksymalny poziom dofinansowania z Unii Europejskiej w wydatkach kwalifikowanych na poziomie projektu wynosi 85 %.

Więcej na stronie konkursu http://poiis.nfosigw.gov.pl/skorzystaj-z-programu/zobacz-ogloszenia-i-wyniki-naborow-wnioskow/wspieranie-efektywnosci-energetycznej-w-budynkach/art,1,1-3-1-wspieranie-efektywnosci-energetycznej-w-budynkach-uzytecznosci-publicznej-konkurs-ii.html

Ogólna ocena:
Oceń stronę
[Ilość głosów: 0 Średnia ocena: 0]
Call Now Button
Skip to content