8, kwi 2026
Nowy oddział krakowskiego WFOŚiGW w Nowym Targu
W Nowym Targu od czwartku 09.04.2026 r. rozpocznie działalność nowy oddział zamiejscowy krakowskiego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
To ważny punkt na mapie południowej Małopolski dla mieszkańców Podhala, którzy planują wymianę starego kotła grzewczego – źródła ciepła oraz termomodernizację domu jednorodzinnego.
Pracownicy WFOŚiGW w Krakowie będą służyć wsparciem beneficjentom programu „Czyste Powietrze” regionu powiatu nowotarskiego oraz wszystkim mieszkańcom z regionu zainteresowanym uzyskaniem informacji, koordynować cały proces od złożenia wniosku po rozliczenie dotacji oraz wsparciem w zawieraniu umów w programie „Czyste Powietrze”.
Siedziba nowego oddziału będzie się znajdowała na II piętrze Miejskiej Hali Lodowej przy ul. Parkowej 14, 34-400 Nowy Targ.
- 0
- By CEB.COM.PL