9 sierpnia, 2016

O firmie

Last updated by: at .

Firma CEB.COM.PL Aleksander Sudoł – Charakterystyka Energetyczna Budynków rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2010 roku. Głównym profilem działalności jest audyt energetyczny i wyznaczanie charakterystyki energetycznej budynków w zależności od potrzeby końcowej wynik takiej oceny/kontroli/audytu jest przedstawiany w dokumentach:

Realizacja usług wykonywana jest z wszelką starannością przez wykwalifikowaną kadrę współpracujących inżynierów i techników. Stosujemy najnowsze przepisy prawne oraz rozwiązania technologiczne co gwarantuje najwyższy standard i jakość świadczonych usług.

Firma oferuje pełen zakres usług związanych z charakterystyką energetyczną budynków na potrzeby projektów budowlanych, audyt energetyczny dla potrzeb modernizacji starych budynków czy też wystawianiem świadectw charakterystyki energetycznej dla nowo wybudowanych, sprzedawanych czy też wynajmowanych nieruchomości. Wszystkie dokumenty, proces obliczeń i projektowania charakterystyki energetycznej wspomagany jest programem komputerowym. Posiadamy nowoczesne zaplecze wymagane do badań energetycznych  i termograficznych, które to pozwala to na realizację zamówień w wysokiej jakości, konkurencyjnej cenie i szybkim terminie.

Aby sprostać wymaganiom rynku, stale i sukcesywnie pracujemy nad rozwojem naszej firmy. Zdobyte doświadczenia i odbyte specjalistyczne kursy doszkalające pozwalają na wykonywanie zleconych zadań na najwyższym poziomie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz sztuką budowlaną.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC dla osób sporządzających świadectwa charakterystyki energetycznej oraz dodatkowe ubezpieczenie OC dla audytorów energetycznych.

Zaufało nam wielu klientów. Dla nas podbudowującą satysfakcją jest ich zadowolenie.

Studia wyższe podyplomowe na Politechnice Krakowskiej na kierunku Audyt energetyczny budynku na potrzeby termomodernizacji oraz oceny energetycznej

Dodatkowe zdobyte certyfikaty, umiejętności i zaświadczenia o przebytych warsztatach i kursach.

Zapraszamy do kontaktu zainteresowane osoby naszymi usługami oraz do współpracy biura projektowe i projektantów budowlanych.

Ogólna ocena:
Oceń stronę
[Ilość głosów: 56 Średnia ocena: 4.6]
Call Now Button Skip to content