Program Czyste Powietrze
22, sty 2019
Otwarcie w Oświęcimiu nowego zamiejscowego oddziału WFOŚIGW dla programu czyste powietrze.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Krakowie informuje, że w Oświęcimiu od 24 lutego 2019 r. w każdy czwartek i piątek w godzinach od 8:00 do 15:00 będzie czynny nowy oddział zamiejscowy zlokalizowany przy ul. Górnickiego 1 (wejście od ul. Dąbrowskiego).

Każdy zainteresowany przyszły beneficjent programu Czyste Powietrze, który dotyczy osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków na terenie województwa małopolskiego, będzie mógł uzyskać niezbędne informacje do złożenia wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Celem Programu jest znaczące ograniczenie emisji do atmosfery szkodliwych substancji, które powstają na skutek spalania słabej jakości paliw w przestarzałych domowych piecach do ogrzewania domów jednorodzinnych. W ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze można otrzymać dofinansowanie zarówno na wymianę starych nieefektywnych źródeł ciepła na ekologiczne kotły gazowe lub palio stałe, jak i przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

Ogólna ocena:
Oceń stronę
[Ilość głosów: 0 Średnia ocena: 0]
Call Now Button