7, sie 2019
Spotkanie dla mieszkańców gminy Brzesko w ramach programu „Czyste powietrze”
Burmistrz Brzeska zawiadamia, że w środę 14 sierpnia 2019 roku, w godzinach od 9:00 do 14:30 w Urzędzie Miejskim w Brzesku przy ul. Głowackiego 51 w sali obrad mieszkańcy gminy będą mogli uczestniczyć w indywidualnych konsultacjach z ekspertem z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w ramach programu „Czyste powietrze”.
Konsultacje obejmować będą między innymi weryfikację wypełnionych wniosków o dofinansowanie na zakup nowego źródła (kotła) ciepła, docieplenia budynków jednorodzinnych i wymianę okien.
Zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy chcą skorzystać z programu „Czyste powietrze” i mają pytania odnośnie do tego programu.
Źródło: http://www.brzesko.pl/?p=77462
Ogólna ocena:
Oceń stronę
[Ilość głosów: 0 Średnia ocena: 0]
- 0
- By CEB.COM.PL