20, paź 2017
NFOŚiGW przeznacza 90 mln zł na poprawę efektywności energetycznej w budownictwie sektora publicznego
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach działania 1.3 „Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach”, poddziałanie 1.3.1 „Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej” ogłosił nabór wniosków na unijne dofinansowanie na inwestycje w efektywność energetyczną w budownictwie w sektorze publicznym.
- Cel: Głęboka kompleksowa modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej.
- Dla kogo? Konkurs jest adresowany do państwowych jednostek budżetowych, szkół wyższych oraz administracji rządowej i podległych jej jednostek organizacyjnych.
- Kiedy? Nabór wniosków odbywa się w terminie 29.12.2017 r. – 27.02.2018 r. Planowane rozstrzygnięcie konkursu – październik 2018 r.
- Ile? Maksymalny poziom dofinansowania z Unii Europejskiej w wydatkach kwalifikowanych na poziomie projektu wynosi 85 %.
Ogólna ocena:
Oceń stronę
[Ilość głosów: 0 Średnia ocena: 0]
- 0
- By CEB.COM.PL